Avon Registrace

KRÁSA, KTERÁ SLUŠÍ KAŽDÉMU

Sleduj nejnovější beauty trendy, sdílej je dál a buduj kolem sebe komunitu krásy. Se svými kamarády či rodinou, podle vlastních pravidel, kdy ti to vyhovuje. Protože krása je pro každého.

VÝHODY REGISTRACE

Vstup do světa plného výhodných nákupů a odměn

S Avon odměnami získáš víc

protože víc...je prostě víc! Čeká na tebe sleva 26 % na první objednávku a doručení zdarma, pokud objednáš aspoň za 800 Kč. Další objednávky můžeš mít se slevou až 35 % a čekají na tebe krásné dárky v každé kampani.

01

Finanční nezávislost

Kolik si vyděláš je na tobě. Můžeš nakupovat kosmetiku se slevou až 35 % jen pro sebe nebo kamarádky, ale můžeš rozjet byznys třeba i na sociálních sítích. Na každém kroku tvé cesty ti poskytneme maximální podporu.

02

Flexibilita

Pracuj jen tehdy, když se to hodí tobě. Nezáleží na tom, jestli ještě studuješ nebo potřebuješ skloubit práci s péčí o rodinu. Pravidla si určuješ ty sama.

03

Krása, která překoná tvá očekávání...

...ale ne tvůj rozpočet! Poznej naše kultovní produkty a staň se opravdovým beauty odborníkem. Navíc si produkty pořídíš se slevou až 35 %.

04

PŘIDEJ SE K AVONU

Vyplňte registrační formulář a získejte slevu až 26 %

Odměny za tvé nákupy

Díky registraci získáš možnost sbírat dárky a odměny za všechny své nákupy.

intro background image

AVON TI
NABÍZÍ VÍC

PŘIDEJ SE K NÁM!

První objednávka

nad 1000 Kč

Sleva na objednávku 19 %
Doručení zdarma domů nebo na poštu
Tvůj dárek:

Povzbuzující tělový krém s výtažkem ze zeleného čaje jen za 35 Kč
intro background image

První objednávka

nad 2 400 Kč

Sleva na objednávku 26 %
Doručení zdarma domů nebo na poštu
Tvůj dárek :

Sada Planet Spa v hodnotě 587 Kč
intro background image

Ikonické výrobky Avon

Jsme jedničkou mezi prodejci parfémů v České republice a celosvětově prodáváme jednu rtěnku každé tři sekundy. Podívejte se na některé z našich ikonických produktů, které můžete nakupovat se slevou.

BÝT S AVONEM SE VYPLATÍ

Výhod není nikdy dost. Díky registraci získáš řadu benefitů.

intro background image

Ke své objednávce získáš s předstihem vzorky novinek

intro background image

Zajímavé motivační programy plné odměn

intro background image

ZDARMA Beauty kurzy

intro background image

Vrácení zboží do 90 dnů je samozřejmostí

AVON ti přináší atraktivní slevy, prémiové benefity, podporu, personalizované nabídky a motivační programy šité na míru právě tobě. Je jen na tobě, zda si přeješ nakupovat co nejvýhodněji oblíbené výrobky nebo si vybudovat svůj business. U nás podpoříme každý tvůj krok.

Chci se přidat, co teď?

Vyplň registrační formulář

Během 5 minut obdržíš e-mail a SMS s jednorázovým heslem pro přihlášení.

01

Přihlas se na našich stránkách

Jakmile obdržíš přihlašovací údaje, přihlas se a můžeš rovnou objednávat.

02

Vytvoř svou první objednávku

Prolistuj si aktuální katalog od Avonu a připrav svou první objednávku. Sdílet ho můžeš i se svými přáteli jednoduše online.

03

Časté dotazy

Co mi registrace přinese?

+

Díky registrací získáte řadu výhod. Například extra slevy z cen výrobků v katalogu podle výšky své objednávky. Zapojit se můžete i do dárkového programu a získat tak každou kampaň skvělé dárky k nákupu. Pouze na vás záleží, zda se rozhodnete objednávat pouze pro sebe nebo svou rodinu nebo i pro kamarády či kolegyně a využijete tak až 33 % slevy na své objednávky.


Platím nějaké vstupní poplatky?

+

Žádné vstupní poplatky neplatíte. Pokud se rozhodnete zaregistrovat a objednávat z katalogů aktuálních kampaní, nic Vás to nestojí. Můžete si také zvolit různé způsoby doručení a platby.


Jak můžu objednávat, jak platit a jak mi bude objednávka doručená?

+

Nabízíme Vám mnoho způsobů jak objednat, a to buď online, nebo také prostřednictvím telefonu z aplikace AvonON. Můžete si zvolit i způsob, jakým chcete své objednávky platit: platba kartou online, bankovním převodem nebo na dobírku. Objednávku Vám podle volby doručíme na adresu, poštu nebo i na výdejní místa.


Získám nějaké dárky navíc?

+

Jako nově registrovaná AVON Lady se můžete zapojit do dárkového programu Moje AVON přivítání a můžete se odměnit dárky. Dárkový program se vztahuje na tři po sobě jdoucí kampaně, ve kterých, pokud objednáte ve stanovené výši, získáte skvělé kosmetické dárky.


Musím objednávat každou kampaň?

+

Sama se rozhodnete, kdy objednáte. Nezaujala vás nabídka aktuální kampaně? Kosmetické novinky další kampaně si vás určitě získají. Nemusíte tedy nakupovat pravidelně a pokud se rozhodnete dále neobjednávat, můžete kdykoli skončit.


Rychlé odkazy